Spójnia :: Aktualności



Archiwum

 
Plik
 

Wyniki spotkań ligowych KS Spójnia Warszawa!


z dnia: 2018-11-18

Wyniki pozostałych spotkań drużyn ligowych KS Spójnia Warszawa z tego weekendu!

➡️2 Liga Mężczyzn:

17 listopada godz. 15:30:

KS SPóJNIA II Warszawa 🆚ARTENGO IKRTS Józefów 7:3

18 listopada godz. 11:00:

KS SPóJNIA II Warszawa 🆚 MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 9:1

➡️3 Liga Mężczyzn:

18 listopada godz. 11:00:

KTS Kozienice 🆚 KS SPóJNIA III Warszawa 8:4

➡️4 Liga Mężczyzn:

18 listopada godz. 11:00:

KS SPóJNIA IV Warszawa 🆚 TG SOKóŁ Brwinów 8:5

 
Plik
 

1 Liga Mężczyzn - Niestety kolejna porażka KS Spójnia Warszawa...


z dnia: 2018-11-18

➡️1 Liga Mężczyzn - Niestety kolejna porażka KS Spójnia Warszawa...

17 listopada godz. 18:00:

POLTAREX POGOŃ Lębork KS vs SPóJNIA Warszawa 8:2

KOSZYK Bogusław - SAŁACIŃSKI Przemysław 3:1 (11:8, 13:11, 11:13, 11:5)

DOSZ Adam - OLEK Jan 3:0 (11:2, 11:9, 11:8)

KOSZYK Bogusław - OLEK Jan 3:0 (11:5, 11:2, 12:10)

DOSZ Adam - SAŁACIŃSKI Przemysław 3:2 (11:13, 11:5, 6:11, 11:5, 13:11)

PRĄDZIŃSKI Marek - SZALIŃSKI Mikołaj 3:0 (11:5, 11:5, 11:3)

SPOSóB Tomasz - MISZKURKA Jakub 3:1 (11:6, 10:12, 11:8, 13:11)

PRĄDZIŃSKI Marek - MISZKURKA Jakub 3:1 (11:1, 7:11, 11:4, 11:7)

SPOSóB Tomasz - SZALIŃSKI Mikołaj 1:3 (12:14, 8:11, 11:6, 10:12)

KOSZYK Bogusław / SPOSóB Tomasz - OLEK Jan / SAŁACIŃSKI Przemysław 0:3 (9:11, 6:11, 6:11)

PRĄDZIŃSKI Marek / DOSZ Adam - MISZKURKA Jakub / SZALIŃSKI Mikołaj 3:0 (11:9, 11:6, 11:6)

 
Plik
 

Rozkład ligowych spotkań na najbliższy weekend!


z dnia: 2018-11-16

➡️1 Liga Mężczyzn:

17 listopada godz. 18:00 - POLTAREX POGOŃ Lębork KS vs SPóJNIA Warszawa

➡️2 Liga Mężczyzn:

18 listopada godz. 11:00 - KS SPóJNIA II Warszawa vs MUKS FRUCTOPLANT Gąbin

➡️3 Liga Mężczyzn:

18 listopada godz. 11:00 - KTS Kozienice vs KS SPóJNIA III Warszawa

➡️4 Liga Mężczyzn:

18 listopada godz. 11:00 - KS SPóJNIA IV Warszawa vs TG SOKóŁ Brwinów

Trzymamy kciuki za udane występy naszych drużyn ligowych! Do Boju SPóJNIA!

 
Plik
 

II GRAND PRIX MAZOWSZA KAT. JUNIOR: Występy zawodników KS Spójnia Warszawa!


z dnia: 2018-11-13

Julia WIĘCKOWSKA (SKS 40 Warszawa) i Miłosz REDZIMSKI (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) wygrali turnieje II Grand Prix Mazowsza Juniorek i Juniorów. Zawody rozegrano w sobotę 10 listopada w Nadarzynie.

Wśród juniorek startowała zawodniczka KS Spójnia Warszawa Julia KĘSICKA, która zajęła 24 miejsce.

Natomiast wśród juniorów barwy KS Spójnia Warszawa reprezentowali:

Antoni BUCHALSKI - 8 miejsce
Jan ADAMIAK - 11 miejsce
Robert CZERNECKI - 18 miejsce
Mateusz CYMERMAN - 28 miejsce
Mateusz KALINOWSKI - 45 miejsce

Wierzymy, że będą to cenne doświadczenia dla zawodników, którzy brali udział w tym turnieju! :)

 
Plik
 

Wyniki spotkań ligowych KS Spójnia Warszawa!


z dnia: 2018-11-05

Wyniki spotkań ligowych KS Spójnia Warszawa!

➡️1 Liga Mężczyzn:

KS SPóJNIA Warszawa vs KAMIX ATS MAŁE TRóJMIASTO Rumia 3:7

➡️2 Liga Mężczyzn:

KS DEKORGLASS II Działdowo vs KS SPóJNIA II Warszawa 9:1

➡️3. Liga Mężczyzn:

KS SPóJNIA III Warszawa vs MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8

Niestety ten weekend nie był najlepszy dla naszych drużyn ligowych... Miejmy nadzieję, że kolejne kolejki wypadną lepiej!