Spójnia :: Aktualności



Archiwum

 
Plik
 

I GPM KATEGORII JUNIOR: Występy zawodników KS Spójnia Warszawa!


z dnia: 2018-09-16

W dniu wczorajszym odbył się turniej tenisa stołowego w ramach I Grand Prix Mazowsza kategorii JUNIOR!

Wśród juniorek nasz klub reprezentowała Julia KĘSICKA, która zajęła 15 miejsce!

Natomiast wśród juniorów klub reprezentowali:

- Jan ADAMIAK ➡️ 5 miejsce w turnieju!
- Mateusz KALINOWSKI ➡️ 7 miejsce w turnieju!
- Robert CZERNECKI ➡️ 11 miejsce w turnieju!
- Mateusz CYMERMAN ➡️ 18 miejsce w turnieju!
- Antoni BUCHALSKI ➡️ 20 miejsce w turnieju!

Zwycięzcami zostali Julia CZUBAKOWSKA (MLUKS Nadwiślanin Płock) oraz Patryk PYŚK (KS Bogoria Grodzisk Maz.)

Gratulujemy! Również brawa dla uczestników, którzy reprezentowali barwy KS SPóJNIA WARSZAWA!

 
Plik
 

1 Liga mężczyzn: MECZ KS AZS AWFiS II Gdańsk - KS Spójnia Warszawa przełożony!


z dnia: 2018-09-15

Jutrzejszy mecz z II drużyną AZS AWFu Gdańsk został przełożony i nie odbędzie się jutro. Będziemy informować o nowym terminie w najbliższych dniach. Do zobaczenia przy stole!


 
Plik
 

I Grand Prix Mazowsza kategorii MŁODZIK: 2 miejsce Mateusza SAKOWICZ!


z dnia: 2018-09-09

I Grand Prix Mazowsza kategorii MŁODZIK: 2 miejsce Mateusza SAKOWICZ!

8 września 2018 roku odbyły się I Grand Prix Mazowsza kategorii MŁODZIK!
Wśród startujących zawodników znaleźli się zawodnicy KS Spójnia Warszawa:

Mateusz Sakowicz, Jakub Szczypek, Franciszek Kucharski, Michał Sawecki, Adam Lewandowski, Karol Prusinowski oraz Aleksy Maciaszczyk

Wśród dziewcząt nasz klub reprezentowały:

Anna Zdunek oraz Małgorzata Majchrzak

W kategorii MŁODZIK zwycięzcą został Borys Massalski (UKS RETURN Piaseczno), który w finale pokonał Mateusza SAKOWICZ (KS SPóJNIA WARSZAWA) 3:1. W tej kategorii miejsce 9 zajął Jakub SZCZYPEK, 11 miejsce Aleksy MACIASZCZYK, 21 miejsce Karol PRUSINOWSKI, 28 miejsce Franciszek KUCHARSKI, 31 miejsce Michał SAWECKI, 33 miejsce Adam LEWANDOWSKI.

Jeżeli chodzi o kategorię Młodziczek to najwyższe miejsce wśród naszych dwóch startujących zajęła Anna ZDUNEK, która zajęła 6 miejsce, natomiast 20 miejsce przypadło Małgorzacie MAJCHRZAK.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

 
Plik
 

1 Liga mężczyzn: ENERGA KTS II Toruń vs KS SPÓJNIA Warszawa 7:3


z dnia: 2018-09-09

Niestety w 1 kolejce ligowej I Ligi Mężczyzn tenisa stołowego przegraliśmy z drużyną ENERGA KTS II Toruń 7:3.


ENERGA KTS II Toruń vs KS SPóJNIA Warszawa 7:3

 
Plik
 

1 Liga mężczyzn: ENERGA KTS II Toruń vs KS SPÓJNIA Warszawa - Zapowiedź!


z dnia: 2018-09-07

W dniu jutrzejszym nasza drużyna ligowa Spójnia Warszawa rozpoczyna zmagania w ramach rozgrywek 1 ligi mężczyzn grupy północnej!

Naszym przeciwnikiem będzie zespół ENERGA KTS II Toruń!

Sędzią głównym spotkania będzie Pan Bogusław Szwochert, a sędzią liczącym Pan Tomasz Kurtyka!

Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 16:00, a gospodarzem spotkania jest zespół ENERGA KTS II Toruń.

1 kolejka I Ligi Mężczyzn tenisa stołowego:

Godzina spotkania ➡️ 16:00

ENERGA KTS II Toruń vs KS SPóJNIA Warszawa